İstanbul'da polise hain saldırı! İlk fotoğraflar geldi! Şehidimiz Var
Günlük güncel haberler ve son dakika haberleri daha fazlası hepsi burada www.7haber24.com

İstanbul'da polise hain saldırı! İlk fotoğraflar geldi! Şehidimiz Var

İstanbul'da canlı bomba olduğu şüphesi ile gözaltına alınan terörist polise saldırdı. 1 polis memurunu şehit eden terörist, saldırının ardından öldürüldü.

İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü'nün Vatan yerleşkesine getirilen DEAŞ'lı terörist, yanında getirdiği bıçakla bir polisi ağır yaraladı. Terörist başka bir polis tarafından vurularak etkisiz hale getirdi. Ağır yaralanan polis memuru Sinan Acar, kaldırıldığı Bezmi Alem Tıp Fakültesi hastanesinde tüm müdahalelere rağmen şehit oldu. 

Olay, İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü'nün Fatih Vatan Caddesi'nde bulunan yerleşkesinde meydana geldi. Terör örgütü DEAŞ üyesi bir şüpheli gözaltına alınıp sorgulama için emniyet getirildi. DEAŞ'lı şüpheli emniyetin yerleşkesi avlusunda bir polis memurunu bıçakla ağır yaraladı. DEAŞ'lı olduğu söylenen şüpheli ise olay yerinde başka bir polis tarafından öldürüldü.

Ağır yaralanan polis Sinan Acar, kaldırıldığı Bezmi Alem Tıp Fakültesi hastanesinde tüm müdahalelere rağmen şehit oldu.

Vatan Caddesi'ndeki İstanbul Emniyet Müdürlüğü yerleşkesindeki teröristin cesedi ile ilgili olay yeri inceleme ekipleri ve savcının incelemesi sürüyor. Emniyet müdürlüğündeki hareketliliğin sürdüğü gözlendi.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları